KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391232
nr 1139 1232
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Carl Larsson (1853-1919), signerad, motivet: 29,5x22,5
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:47:31
21/10 10:32:29
23 okt
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson